Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Warszawa
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Jesteśmy miejscem stworzonym z pasją. W naszej codziennej pracy, wyznaczamy trendy w edukacji przedszkolnej.

Do naszego zespołu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oczekujemy:
• Zamiłowania do pracy z dziećmi,
• Cierpliwości i akceptacji potrzeb dzieci,
• Pogodnego usposobienia, odpowiedzialności i zaangażowania,
• Doświadczenia w pracy z dziećmi,
• Kreatywności i pomysłowości,
• Umiejętności pracy zespołowej,
• Wykształcenia kierunkowego.

Zapewniamy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
• Możliwość awansu,
• Atrakcyjny system motywacyjny, premie uznaniowe,
• Uczestnictwo w szkoleniach oraz dofinansowanie do szkoleń,
• Wsparcie metodyczne, wsparcie psychologa i logopedy,
• Budżet do wykorzystania do pracy z dziećmi,
• Darmowe miejsce w placówce dla Twojego dziecka,
• Wyżywienie.

Zakres obowiązków:
• Opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym,
• Realizacja założeń dydaktycznych,
• Tworzenie planów pracy, scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych,
• Współpraca z zespołem i rodzicami.

Jeśli chcesz tworzyć z Nami wspaniałe miejsce, gdzie dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne wyślij swoje CV. Chętnie spotkamy się z Tobą i porozmawiamy!