NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE

Międzybrodzie Bialskie
Oferta opublikowana12.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kasperków 8, 34-312 Międzybrodzie Bialskie, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć do życia w rodzinie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 2

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 2

Wynagrodzenie brutto: od 410 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie: dla nauczycieli początkujących: 410,00 zł dla nauczycieli mianowanych: 432,22 zł dla nauczycieli dyplomowanych: 505,56 zł wymiar czasu pracy 2/18

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie do życia w rodzinie

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Międzybrodziu Bialskim

Adres: Kasperków 8, 34-312 Międzybrodzie Bialskie, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie do pracodawcy