NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA (25/25)

Warszawa
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Abramowskiego 4, 02-659 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - praca z dziećmi w grupie przedszkolnej, - realizacja zajęć dydaktycznych, - prowadzenie obowiązkowej dokumentacji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 25

Wynagrodzenie brutto: od 5 157 PLN

Opis wynagrodzenia: plus wychowawstwo, motywacyjny, stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel przedszkola

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: wychowanie przedszkolne

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe, kierunek: wychowanie przedszkolne, umiejętność organizacji pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, komunikatywna znajomość j. polskiego. Zakres obowiązków: - praca z dziećmi w grupie przedszkolnej, - realizacja zajęć dydaktycznych, - prowadzenie obowiązkowej dokumentacji Zgłoszenia: osobiste, e-mail: Aplikuj, tel.: 723 850 188

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole nr 148 "Kraina Wartości"

Adres: Kazimierzowska 45, 02-572 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą