NAUCZYCIEL NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH (TYFLOPEDAGOG)

Kroczyce
Oferta opublikowana12.10.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 7, 42-425 Kroczyce, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dziećmi, 2/18 etatu, godziny pracy do ustalenia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 2

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 523,5 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia awansu zawodowego - nauczyciel początkujący z przygotowaniem pedagogicznym - 523,50 zł - nauczyciel mianowany z przygotowaniem pedagogicznym - 539,40 zł -nauczyciel dyplomowany z przygotowaniem pedagogicznym - 630,90 zł

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.10.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: tyflopedagogika

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: rzetelność, sumienność, komunikatywność

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA W KROCZYCACH z filią w Dzibicach

Adres: Henryka Sienkiewicza 7, 42-425 Kroczyce, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV