Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 2/A, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Nauka matematyki dla osób dorosłych i dzieci

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.03.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: dobry kontakt z uczniem

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: matematyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: CV na e-mail: Aplikuj Doświadczenie zawodowe mile widziane Matura na poziomie rozszerzonym z matematyki

Pracodawca

Nazwa: "4U" Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych Zdzisław Zabroński

Adres: Tadeusza Kościuszki 2/A, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na e-mail: Aplikuj