NAUCZYCIEL LUB SPECJALISTA DO NAUCZANIA INFORMATYKI

Warszawa
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wiśniowa 56, 02-520 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Szkoła zatrudni nauczyciela lub specjalistę w pełnym wymiarze godzin lub na określoną liczbę godzin do nauczania przedmiotów informatycznych w zakresie: budowy i zasady działania komputera montażu, diagnostyki i naprawy komputera diagnostyki i naprawy urządzeń peryferyjnych systemy operacyjne i sieci systemy serwerowe.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 008 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: informatyka

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe, informatyka, teleinformatyka lub pokrewne, doświadczenie w zakresie budowy, montażu i diagnostyki urządzeń komputerowych, podstawowa znajomość języka angielskiego, znajomość j. polskiego. Zakres obowiązków: Szkoła zatrudni nauczyciela lub specjalistę w pełnym wymiarze godzin lub na określoną liczbę godzin do nauczania przedmiotów informatycznych w zakresie: budowy i zasady działania komputera montażu, diagnostyki i naprawy komputera diagnostyki i naprawy urządzeń peryferyjnych systemy operacyjne i sieci systemy serwerowe. Zgłoszenia: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1

Adres: Wiśniowa 56, 02-520 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po ustaleniu z pracodawcą