NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO

Katowice
Oferta opublikowana27.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szopienicka 66, 40-431 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Nauczanie języka polskiego. - Praca w godzinach: 7:30-15:45 w zależności od ułożonego planu lekcji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 18

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4908 do 5915 zł / brutto w zależności od stopnia awansu zawodowego. Praca na umowę o pracę na czas określony do 31.08.2025 r., z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: FILOLOGIA POLSKA

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe (FILOLOGIA POLSKA) z przygotowaniem pedagogicznym. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 3 IM. ADAMA KOCURA

Adres: Szopienicka 66, 40-431 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 508-247-979) w godzinach 7:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Szopienicka 66, 40-431 Katowice) lub e-mail: Aplikuj