NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO

Katowice
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Panewnicka 172, 40-772 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Nauczanie języka polskiego w klasie 6, 7 i 8. - Praca: 20 godzin tygodniowo w godzinach: 8:00-16:05 - zgodnie z planem lekcji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4908 zł/brutto + wysługa lat. Wynagrodzenie zgodnie ze stopniem awansu zawodowego. Praca na umowę o pracę na czas zastępstwa. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Filologia polska

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe filoogia polska z przygotowaniem pedagogicznym. Doświadczenie NIE jest wymagane.

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM IM. JANA BRZECHWY

Adres: Panewnicka 172, 40-772 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 32-252-78-84) w godzinach: 7:30-15:30 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Panewnicka 172, 40-772 Katowice).