NAUCZYCIEL INFORMATYKI I INFORMATYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH

Radomyśl Wielki
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościuszki 2, 39-310 Radomyśl Wielki, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Nauczyciel informatyki i informatycznych przedmiotów zawodowych, praca na 3/4 etatu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 3 225 PLN

Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: informatyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne (Informatyka lub wyższe o specjalizacji informatyka

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim

Adres: Kościuszki 2, 39-310 Radomyśl Wielki, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres: Aplikuj lub o kontakt telefoniczny 14 6819683