NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Gierzwałd
Oferta opublikowana01.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 14-107 Gierzwałd 35, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: - rzetelnie realizować zadania zwiazane z powierzonym mu stanowiskiem oraz podstwowymi funkcjami szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, w tym zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom w czasie zajęć organizowanych przez szkołę, - wspierać każdego ucznia w jego rozwoju, - dążyć do pełni własnego rozwoju osobowego, - doskonalić sie zawodowo, zgodnie z potrzebami szkoły, - dbać o kształtowanie u uczniów postaw morlanych i obywatelskich zgodnie z ideą demokracji, pokoju i przyjaźni między ludźmi róznych narodów, ras i światopoglądów, - w działanich dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych kierować sie dobrem uczniów, troską o ich zdrowie, postawę morlaną i obywatelską, z poszanowaniem godności osobistej ucznia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 788 PLN

Opis wynagrodzenia: Od najniższej krajowej według awansu zawodowego nauczyciela. Pełen etat 19/22h.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gierzwałdzie

Adres: 14-107 Gierzwałd 35, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .