Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Niepubliczne przedszkole "U ŻWIRKA" w Baszkówce k/Piaseczna zatrudni: Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Poszukujemy osoby:
• komunikatywnej, kreatywnej, dynamicznej i odpowiedzialnej.

Możliwość podjęcia współpracy z osobą, która wkrótce kończy studia

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne w specjalizacji: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne lub inne uprawniające do zajmowanego stanowiska.
Zadania osoby na tym stanowisku będą polegały na:
a) realizacji codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
b) kreatywności w przygotowywaniu zajęć i zabaw,
c) wrażliwości na indywidualne potrzeby dziecka,
d) współpracy ze specjalistami (logopedą, psychologiem, oligofrenopedagogiem, rehabilitantem)
e) opracowywanie tygodniowych i miesięcznych planów dydaktycznych wspólnie z osobą odpowiedzialną za nadzór pedagogiczny,
f) aktywności przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych,
g) współpracy i pomoc innym członkom zespołu,

Oferujemy:
a) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat.
b) wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
c) bardzo dobre warunki do pracy,
d) kameralne grupy przedszkolne,
e) przyjazną i miłą atmosferę w pracy
f) finansowanie podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres: @ tel 22 757-80-83.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Niepubliczne Przedszkole U ŻWIRKA z siedzibą w Baszkówce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.