Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Różana 22/24, 02-569 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - ewidencjonowanie i wypożyczanie księgozbioru za pomocą modułu e-biblio (Librus), - zamawianie dotacyjnych podręczników i pomocy naukowych oraz rozliczanie przyznanej dotacji, - organizowanie lekcji bibliotecznych, - doraźne zastępstwa.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy, dodatek motywacyjny, dodatek za warunki trudne Wynagrodzenie zależne od posiadanego stopnia awansu zawodowego. W sumie wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 19.04.2024

Data zakończenia: 21.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Nauczyciel bibliotekarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Bibliotekoznawstwo/Oligofrenopedagogika

Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe (biblitekoznawstwo, oligofrenopedagogika), co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Bardzo dobra znajomość języka polskiego. Do wynagrodzenia zasadniczego doliczany dodatek stażowy, dodatek motywacyjny, dodatek za warunki trudne. Wynagrodzenie zależne od posiadanego stopnia awansu zawodowego. W sumie wynagrodzenie nie niższe niż najniższa krajowa. Obowiązki: - ewidencjonowanie i wypożyczanie księgozbioru za pomocą modułu e-biblio (Librus), - zamawianie dotacyjnych podręczników i pomocy naukowych oraz rozliczanie przyznanej dotacji, - organizowanie lekcji bibliotecznych, - doraźne zastępstwa. [Zgłoszenia: tel. 22 277 18 21; e-mail: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: Szkola Podstawowa Specjalna nr 111

Adres: Różana 22/24, 02-569 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą