NAUCZYCIEL (PENSUM 16/25)

Bieruń
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Nauczyciel wychowawca grupy dzieci 3 i 4 letnich lub 5 i 6 letnich.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 0.64

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 16

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: (warunki zatrudnienia, wysokość wynagrodzenia regulowane są zapisami w Karcie Nauczyciela i uzależnione są od posiadanych kwalifikacji zawodowych i stopnia awansu zawodowego, zgodnie z rozporządzeniem MEN)

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.03.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, studia podyplomowe. Kierunek wychowanie przedszkolne i przygotowanie pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe jak również osoby bez doświadczenia, serdeczne podejście do wychowanków przedszkola, wysoka kultura osobista.

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole nr 2 w Bieruniu

Adres: 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych