Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Widokowa 11, 42-425 Lgota Murowana, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Murowanie ścian na zaprawie cementowej oraz cienkowarstwowej, tynkowanie oprawianie narożników tynkarskich. Praca w godzinach: 7:00-15:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie

Uprawnienia: Murarz - tynkarz

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie, doświadczenie 1 rok w budownictwie

Pracodawca

Nazwa: Usługi Ogólnobudowlane Kacper Pawlik

Adres: Widokowa 11, 42-425 Lgota Murowana, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: rosyjski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą osobisty po uprzednim umówieniu się telefonicznym: tel: 516 103 488