Oferta opublikowana23.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 14-241 Starzykowo 28b, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Murowanie budynków, stawianie ścian

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 384,35 do 6 850,14 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 4000 do 5000 zł netto w zależności od doświadczenia

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 23.02.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Murarz (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: podstawowe, zasadnicze zawodowe, budowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie murarza. Praca - Iława i okolice. Kontakt tel: 781 058 348 - Marek Piontkowski

Pracodawca

Nazwa: Piontek Firma Ogólnobudowlana Marek Piontkowski

Adres: 14-241 Starzykowo 28b, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv