MONTER SIECI CIEPLNYCH/MONTER SIECI CIEPLNYCH-SPAWACZ

Zabrze
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Eksploatacja i konserwacja sieci ciepłowniczej oraz węzłów cieplnych. Równoważny system czasu pracy, wg harmonogramu na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli w trakcie sezonu grzewczego, poza sezonem grzewczym (maj-wrzesień) od 7.00 do 15.00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, stan zdrowia umożliwiający pracę na wysokości, aktualne uprawnienia energetyczne SEP G2, prawo jazdy kat. B, uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem, doświadczenie mile widziane ale nie jest konieczne

Pracodawca

Nazwa: ZABRZAŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Johanna Goethego 3, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV