Oferta opublikowana10.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 30-552 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Montaż regałów, obsługa elektronarzędzi, praca na terenie Krakowa i okolic, praca około 8 godzin dziennie. A praca polega na : - składaniu regałów magazynowych z gotowych elementów - skręcaniu elementów stalowych - obsługiwaniu elektronarzędzi - wykonywaniu bieżących prac montażowych - zabezpieczeniu i konserwacji konstrukcji stalowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 41 PLN

Opis wynagrodzenia: praca Kraków okolice, Polska 30 zł netto/h uprawnienia na wózki widłowe lub podnośniki nożycowe, Umiejętność obsługi elektronarzędzi- wymagana, prawo jazdy kat B doświadczenie, uprawnienia na wózki widłowe i podnośniki nożycowe.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Data zakończenia: 01.05.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Uprawnienia wózek widłowy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe lub podnośniki nożycowe, Umiejętność obsługi elektronarzędzi- wymagana, prawo jazdy kat B doświadczenie, uprawnienia na wózki widłowe i podnośniki nożycowe.

Pracodawca

Nazwa: HARDY'S INDUSTRIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 30-552 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .