Opinie o Hardy S Industries Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hardy S Industries Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hardy S Industries Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hardy S Industries Sp. z o.o. w Kraków

Jak długo czekaliście na odzew z Hardy S Industries Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Mario69 Nowy wpis

Przeczytaj sobie mój wpis, mówi wiele o organizacji pracy i podejściu do kandydatów i pewnie w rezultacie, pracowników. Szefem jest Belg, dla mnie mało konkretny i jakby to powiedzieć, niezorganizowany. W oddziale w Krakowie nie mają nić do gadania, takie mam obserwacje.

Mario69 Nowy wpis

Pani komentarz jest co najmniej dziwny i niezrozumiały, chyba tylko autor wie co miał na myśli. Mieliśmy tylko jedną, zresztą dosyć krótką rozmowę, w siedzibie firmy, potem zawirowania z rozmową on line z szefem i w końcu sama rozmowa z nim, po angielsku zresztą, którego podobno Pani nie zna. Tak więc "zawsze" i "bardzo dużo", mocno na wyrost określenia. Ale nie tutaj o to chodzi, tylko o to, że zachowała się Pani nieprofesjonalnie. Sprawdziłem raz jeszcze naszą korespondencję, wyraźnie w niej Pani napisała że wróci z informacją zwrotna co do mojego zatrudnienia w firmie, określiła Pani termin kiedy to nastąpi. I nigdy nie nastąpiło. Dzień dobry Panie Marku, na chwilę obecną jesteśmy zmuszeni wstrzymać rekrutacje. Do decyzji w sprawie zatrudnienia Pana w naszej firmie powrócimy w styczniu 2023. Faktycznie, nie ma Pani czego komentować, bo tylko się Pani pogrąży. Powyżej treść Pani ostatniej wiadomości. Reasumując. Z treści zadanego pytania, na które odpowiedziałem, domyślam się, że napisała to kolejna osoba "profesjonalnie" potraktowana przez waszą firmę. To co napisałem od początku, nie wynika z tego że jestem zawiedziony, że nie zostałem zatrudniony przez waszą firmę i się w ten sposób odgrywam, tylko cholera mnie bierze, na takie traktowanie poważnych ludzi. Zamiast napisać, sorry panie Marku, niezręcznie wyszło, to idzie Pani w dziwne teksty i zaparte. Pani już wie, co mawiała w takich sytuacjach moja Babcia, ale przytoczę to dla innych "jak się kindersztuby z domu nie wyniosło, to się już jej później nie nauczy". Takie mamy czasy. Tyle w temacie.

Mario69 Nowy wpis

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko sprzedażowo-administracyjne w ich firmie. Po kilku tygodniach rwanej rekrutacji (pażdziernik-listopad 22'), spotkania w biurze, on line, korespondencji, pod koniec listopada przychodzi mejl, iż są zmuszeniu zawiesić rekrutacje i odezwą się w połowie stycznia 23', z decyzja co do zatrudnienia mojej osoby. Mamy połowę czerwca i zero kontaktu. Dlaczego dopiero o tym teraz piszę? Pamiętałem o sprawie, ale robiąc porządki w mejlach, natrafiłem na całą, dość długą korespondencje i poczułem wewnętrzny imperatyw , podzielenia się spostrzeżeniami w kwestii rekrutacji w tej firmie. Tak na marginesie, nasuwa mi się taka konstatacja. Moja świętej pamięci Babcia, prosta, ale mądrą kobieta, często mi powtarzała, że jak kindersztuby nie wyniesiesz z domu, to się już później nie nauczysz. I to się bardzo często sprawdza w obecnych czasach, dramatycznie często w obszarze rekrutacji. To jest po prostu brak szacunku, co najmniej. Albo jestem kulturalny, albo nie, nie ma czegoś takiego, że prywatnie są inne standardy, a firmowo inne. Kolokwialnie, nie można być trochę w ciąży. Oczywiście moja kandydatura mogła im nie przypaść do gustu (z przebiegu rekrutacji i korespondencji odniosłem jednak wrażenie że tak), ale pewne zasady obowiązują, zwłaszcza jak się jeszcze o tym pisze. Życzę pani Szkopińskiej, dalszych „sukcesów” w obszarze rekrutacji.

Jak się pracuje z ludźmi z Hardy S Industries Sp. z o.o.?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Brygadzista w Hardy S Industries Sp. z o.o.?

Odpowiadający

Doświadczenie kilka miesięcy wystarczy. Kwalifikacje potwierdzone UDT na wózki widłowe i podnośniki nożycowe + praco jazdy. Warto aplikować

Monter Konstrukcji Stalowych

przez telefon

czy pracował Pan kiedyś fizycznie?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jaki dress code obowiązuje w Hardy S Industries Sp. z o.o.?

odpowiedź

Na montażu wymagany jest strój roboczy, buty z noskami, kask, szelki, odzież robocza, kamizelka odblaskowa.

Jaki jest socjal w firmie? Pracodawca funduje kartę multisport? Zależy mi na odpowiedzi, jeśli ktoś coś wie proszę pisać

Ello
@Piotr

Social?nie ma żadnego,karta multisport hehe na budowie bedzie siłownia,bo trzeba robić za czterech,i nie pytać o kasę.

Czy można liczyć w Hardy S Industries Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Ello

Napewno będzie potrzebna????

nick

Polecam wszystkim tego pracodawcę!

Watacha Hardys

Pracowalem w tej firmie praca fajna dobrze sie pracowalo fajne zarobki, bylo fajno wyplata zawsze byla w termin pracowal z fajnymi chlopakami polecam wszystkim pracowac w tej firmie!!!

GgK
@Watacha Hardys

Jak polecasz to musiałeś (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora)jak mrówka. Musiałeś być mną.

Ciekawski
@Watacha Hardys

To czemu już nie pracujesz?

co sie nie da co sie nie da

Pracowałem jakiś czas w tej firmie. Wszystko zależało do jakiej ekipy monterów zostało się przydzielonym. Miałem wypłaty na czas, ale to było za czasów Pani Manager Katarzyny, która słyszałem, że już tam nie pracuje. Dobre zarobki (przy 200-250 godzinach) i atmosfera którą tworzyli pracownicy. Jeżeli trafisz do Pana Brygadzisty z brodą, to polecam uciekać (tutaj pojawia się problem rotacji pracowników). Tempo pracy ciężkie do wytrzymania, o wszystko opierdziel. Przy takim tempie nie trudno o wypadki - polecam się zastanowić czy za te 20zł/h netto warto tak się orać i ryzykować. Polecam jednak każdemu spróbować na miesiąc - prawdziwa szkoła życia i wytrzymałości. Docenicie później każdą inną firmę. Życzę firmie Hardy's, aby wstała z kolan i wszystko wróciło do normy.

Król pionowania
@co sie nie da co sie nie da

20zl to mieli królowie dystansu, ze średnim przebiegiem 35tys kroków na dzień. Pozostałe "mrówki" 15-18zl. Swego czasu sowietikus industries ja niepajemaju.

Król pionowania

Pracowałem ok 2lat. Dzięki temu mogłem po pracy już nie biegać, wystarczył dystans z wiertarką na budowie pod czujnym okiem tfuuuuuu (usunięte przez administratora) Chłop niezniszczalny, ora ludzi lepiej niż pług ścierń. Sporo ogarniętych i fajnych ludzi, przez tego pana odeszło z firmy. Szefowa stoi za nim murem bo konfident, wiele razy robił świństwa, by szefowa mogła się dowalić do pracowników. Nie ważne czy pracujesz 8h,czy 12h, Przerwa 30min, nie płatna z zegarkiem w ręku. Wypłata z poślizgiem, wypisywanie urlopów bezpłatnych, gdy nie ma pracy. Ogolnie: masz robić, nie rozmawiać, nie "paczeć" się... Przebieraj rączkami, o pieniążki się nie pytaj...

@Król pionowania

w sumie tak było, nie ma mowy o wyjściu na papierosa :)

Praca (usunięte przez administratora), niemożliwe do wykonania terminy projektów, ciągły na nacisk z strony kadry kierowniczej i szefostwa. Zatrudniony na etacie "168h" (usunięte przez administratora)uża rotacja pracowników. Brak życia prywatnego. Pracując w Hardy's musisz umieć szybko biegać i być silny jak Mariusz Pudzianowski.

co sie nie da co sie nie da

e tam, przesadzasz z brakiem życia prywatnego - ta firma powinna być dla Ciebie żoną, rodziną i przyjaciółmi!

Obecnie coś dzieje się w firmie Hardy S Industries Sp. z o.o. w mieście Kraków? Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe wieści odnośnie Hardy S Industries Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

co sie nie da co sie nie da

no jak to co słychać. kośki ni ma. kośka wrocej!

Sprinter

Praca jak praca,pobiegać trzeba,terminy wyjęte z kosmosu,żeby je zrealizować trzeba mieć zaczarowany ołówek! Pracuje 12 osób więc niema co się dziwić,każdy musi na siebie zapracować nieda się ściemniać. Jedyny plus to pracownicy,czasem jest lepiej ,czasem gorzej ,ale każdy potrafi się dogadać i za to szacun!!!!!

Monter regałów
@Sprinter

Pucuj się !

Monter regałów

To co się dzieje w firmie w tym momencie to jest nieporozumienie. Ciśnienie na pracę, nagdodziny (usunięte przez administratora) !! (usunięte przez administratora) Lubię atmosferę w Hardy S Industries Sp. z o.o. za: Atmosfera z chłopakami

Dionizy

Jeśli lubisz pracować po 12h i biegać po budowie ,to polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Hardy S Industries Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hardy S Industries Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hardy S Industries Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hardy S Industries Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hardy S Industries Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hardy S Industries Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Wielicka 44 lok. LU3
    30-552 Kraków

Hardy S Industries Sp. z o.o.