Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mokruska 25, 42-440 Giebło, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: MONTAŻ OCIEPLEŃ :przyklejanie styropianu, gruntowanie, kołkowanie, szpachlowanie, malowanie, nakładanie struktury. Praca na wysokości.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 2

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : praca na wysokości [Umiejętność 1] : praca w zespole [Inne] : brak nałogów

Pracodawca

Nazwa: Firma Remontowo - Budowlana AND-BUD

Adres: Mokruska 25, 42-440 Giebło, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 501 422 603