Oferta opublikowana29.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko
MONTER MEBLI
Miejsce pracy: Zalesie

OPIS STANOWISKA:
- montaż mebli
- ogólne prace stolarskie

WYMAGANIA:
- duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętność komunikacji
- samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, - - prawa jazdy kat B
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku monter w branży meblowej.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bardzo dobrą atmosferę pracy i szansę na rozwój
- zapewniamy dobre i adekwatne do osiągnięć wynagrodzenie

Nasze mocne strony to elastyczność, innowacyjność i silna pozycja rynkowa.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres @ Prosimy o podanie w temacie maila stanowiska pracy jakim jest zainteresowany kandydat.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)