MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - POMOCNIK SPAWACZA

Będzin
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sielecka 63A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowych, szlifowanie, przecinanie, obsługa urządzeń. Praca w godzinach od 7:00 do 15:00. Praca na umowę zlecenie- 3 miesiące, z możliwością przejścia na umowę o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Praca na terenie Śląska - wg zleceń

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia: 30 zł brutto za godzinę.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zawodowe. Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń: szlifierki, przecinarki, malowania natryskowego i ręcznego. Wymagane prawo jazdy kat. B Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: INSTALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Sielecka 63A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.