MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Piekary Śląskie
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marii Curie-Skłodowskiej 83, 41-949 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - montaż, przeglądy, konserwacja i naprawy instalacji: wody zimnej, ciepłej, cyrkulacji, kanalizacji, CO, węzłów cieplnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

Opis wynagrodzenia: godz. pracy: 6-14, 14-22

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: monter/technik instalacji

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. zawodowe, znajomość urządzeń i instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, CO, CWU. Uprawnienia w zakresie konserwacji i remontów urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających ciepło oraz innych urządzeń energetycznych, uprawnienia do kierowania pojazdami kat. B

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W PIEKARACH ŚLĄSKICH

Adres: Marii Curie-Skłodowskiej 83, 41-949 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny, osobisty lub mailowy