MONTER FASAD PRZEMYSŁOWYCH (O)

Czeladź
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Monter fasad przemysłowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 10 900 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 19.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, min 3 lata doświadczenia na stanowisku montera, mile widziana znajomość języka niemieckiego, VCA,SCC - mile widziane, uprawnienia na zwyżki koszowe, nożycowe, umiejętność obsługi zwyżek, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność wykonywania obróbek blacharskich. Praca w Niemczech (do 600 km od Tarnowa - pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie), od pon. - pt., w godz.: 07:00 - 15:00. Wynagrodzenie: 10 900 zł brutto. Kontakt: "NOVA-S.T" Sp. z.o.o. ul.Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź; wcześniejszy kontakt tel: 516 135 795, CV można przesyłać na mail: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: "NOVA-S.T." SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Wojkowicka 14A, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: bezpośrednio do pracodawcy - CV mile widziane