MOBILNY MECHANIK SAMOCHODOWY

Międzyrzecze Dolne
Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Międzyrzecze Dolne, powiat: bielski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Naprawy pojazdów samochodowych, podstawowy serwis pojazdów (wymiana olejów, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa układów zawieszenia, naprawa układów hamulcowych. Umowa o pracę na czas okreśłony, system jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt. (lub wg potrzeb i zleceń klientów). Oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, do 30 roku życia, kwalifikujących się do projektu EFS+

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe na kierunku mechanik samochodowy, wymagana umiejętność naprawy pojazdów samochodowych, podstawowy serwis pojazdów, prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE