MŁODSZY MAGAZYNIER

Żywiec
Oferta opublikowana26.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Obsługa rozładunku i załadunku towarów zgodnie z dokumentem transportowym - Rejestrowanie przesunięć towarów w systemie pomiędzy magazynami oraz zakładami - Zasilanie linii montażowej w komponenty oraz opakowania do wyrobu gotowego - Deklaracja wyrobu gotowego - Obsługa magazynu wysokiego składowania - Dbałość o porządek w składowanych materiałach, o sprzęt i bezpieczeństwo w magazynie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: trzy zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 4 300

Opis wynagrodzenia: Od 4300 zł + premie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Wykształcenie średnie - Doświadczenie na stanowisku mile widziane - Znajomość Microsoft Word - Znajomość zasad FIFO - Mile widziana znajomość systemu SIGIP - Wiedza na temat dokumentów spedycyjnych - Komunikatywność, umiejętnością pracy w zespole - Dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność - Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Wesoła 6, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP