MISTRZ

Żelków-Kolonia
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Akacjowa 1, 08-110 Żelków-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Dysponowanie zasobami ludzkimi w zakresie realizowanych zleceń, ustawianie harmonogramu produkcji w oparciu o procesy technologiczno-maszynowe, monitorowanie budżetu godzin przeznaczonych na realizację projektów, stały kontakt z kierownictwem, działem technologicznym oraz działem kontroli jakości, codzienne uzupełnianie raportów zaawansowania produkcyjnego oraz kontrolek pracy załogi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Mistrz produkcji w przemyśle metalurgicznym (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: AutoCAD w tym modelowanie 3D, obsługa pakietu biurowego MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim, znajomość procesów spawania konstrukcji stalowych, znajomość rysunku technicznego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość pracy technologa, mile widziana znajomość języka angielskiego (komunikatywna), mile widziane kursy i szkolenia ściśle związane z produkcją oraz kontrolą wyrobów spawanych

Pracodawca

Nazwa: ELMO SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Akacjowa 1, 08-110 Żelków-Kolonia, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV