Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Na początku przejdziesz przez wszystkie stanowiska i poznasz pracę na każdym z nich. Jako menadżer będziesz podejmować codzienne decyzje w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązywać ewentualne problemy i dbać o to, by wszystko szło sprawnie, a goście byli zadowoleni. Będziesz zarządzać pracą zespołu, dbać o rozwój pracowników i dobrą atmosferę. Będziesz też przygotowywać posiłki i obsługiwać gości - ramię w ramię z całym zespołem

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 120 PLN

Opis wynagrodzenia: Stawka za godzinę - 32 zł Ponadto pracodawca oferuje: - + 20 % stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00 - Premię za zrealizowanie celów - Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy - Ekstra zniżki pracownicze ( skorzystasz z nich w czasie pracy) - Kartę rabatową do wykorzystania w sieci restauracji McDonald's w całej Polsce - Możliwość nabycia kart sportowych Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich - Grafik dostosowany do Twoich potrzeb - Pracę w miejscu gdzie się ceni atmosferę i wzajemne relacje

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.06.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: obsługa komputera MS Office (Word, Excel)

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - poziom wykształacenia nie ma znaczenia - liczą się chęci do pracy - dokładność i staranność w wykonywanej pracy - łatwość nawiązywania relacji - znajomość pakietu Microsoft Office - Excel, Word, Outlook - zamiłowanie tematami amiadministracyjno-biurowymi książeczka sanitarno-epidemiologiczna - mile widziana, ale niewymagana (pracodawca pomaga w wyrobieniu)

Pracodawca

Nazwa: Marcin Kamiński

Adres: Krawiecka 3/60, 50-148 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Aplikację z podaniem nazwy stanowiska oraz dni i godzin dostępności kandydata należy wysłać na adres e-mail: Aplikuj