Praca MECHANIK ZMIANOWY

Dodano: 01.02.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WROCŁAWSKA 31, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Naprawa, konserwacja maszyn.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: Wstępnie umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.02.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praktyka na stanowisku mechanika oraz w obsłudze obrabiarek sterowanych numerycznie i manualnych.

Pracodawca

Nazwa: CALFROST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: WROCŁAWSKA 31, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczne umówienie się na spotkanie z pracodawcą