Mechanik samochodowy, Norwegia

Gdańsk
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków
 Praca w warsztacie samochodowym
 Serwis samochodów osobowych na terenie warsztatu,
 Serwis u klienta.

Nasze wymagania
 Wykształcenie w zawodzie mechanika,
 Doświadczenie jako mechanik samochodowy,
 Kandydat powinien posługiwać się językiem angielskim lub norweskim w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane
 Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii,
 Prawo jazdy kategorii B,
 Załączenie referencji od poprzednich pracodawców,
 Norweski numer personalny (stały lub tymczasowy).

To oferujemy
 Zatrudnienie przez norweską agencję pracy,
 Umowa na norweskich warunkach,
 Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
 Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z pozwoleniem na pobyt i pracę,
 Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
 Pomoc polskich koordynatorów,
 Zatrudnienie na stałe,
 Stabilna praca w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, w miłej atmosferze wśród osób różnych narodowości.

Clockwork Bemanning AS
Agencja zatrudnienia CLOCKWORK BEMANNING AS oferuje pracę stałą lub tymczasową na terenie całej Norwegii w wielu zawodach branży budowlanej. Poszukujemy m.in. murarzy, szpachlarzy, cieśli konstrukcyjnych, dekarzy, cieśli szalunkowych, zbrojarzy, malarzy, płytkarzy, elektryków, hydraulików, spawaczy, operatorów dźwigów oraz koparek, monterów wentylacji, kamieniarzy, monterów rusztowań i ocieplenia a także mechaników i lakierników samochodowych.
Jeśli niniejsze ogłoszenie nie odpowiada Twoim kompetencjom możesz mimo to przesłać nam swoje CV i w treści wiadomości napisać, w jakim zawodzie szukasz pracy. Liczna baza klientów daje wiele możliwości dopasowania odpowiedniej oferty. Zapraszamy do aplikowania.