MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Szamotuły
Oferta opublikowana22.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - przyjmowanie i przygotowywanie samochodów osobowych do diagnostyki, - wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych samochodów osobowych oraz lokalizowanie usterek, - interpretowanie wyników i ocenianie stanu technicznego samochodów osobowych, - dobieranie zakresu oraz metod naprawy samochodów osobowych, - wykonywanie demontażu, przeprowadzanie weryfikacji oraz dobieranie części zamiennych do wymiany, - wymienianie uszkodzonych zespołów i podzespołów samochodów osobowych, - wykonywanie konserwacji zespołów i podzespołów samochodów osobowych, - ocenianie jakości wykonywanej naprawy i jej wyceny.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.01.2024

Data zakończenia: 22.02.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: 3 lata doświadczenie zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przyjmowanie i przygotowywanie samochodów osobowych do diagnostyki, - wykonywanie pomiarów i badań diagnostycznych samochodów osobowych oraz lokalizowanie usterek, - interpretowanie wyników i ocenianie stanu technicznego samochodów osobowych, - dobieranie zakresu oraz metod naprawy samochodów osobowych, - wykonywanie demontażu, przeprowadzanie weryfikacji oraz dobieranie części zamiennych do wymiany, - wymienianie uszkodzonych zespołów i podzespołów samochodów osobowych, - wykonywanie konserwacji zespołów i podzespołów samochodów osobowych, - ocenianie jakości wykonywanej naprawy i jej wyceny.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wojska Polskiego 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - skierowanie