Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SPÓŁDZIELCZA 8B, 11-001 Dywity, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wykonywanie prac mechanicznych i montażowych; przeprowadzanie remontów i konserwacji silników elektrycznych; okresowe przeglądy/remonty maszyn i urządzeń własnych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie, pewne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, pracę w systemie jednozmianowym 7:00-15:00, możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych / losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych warunkach; kartę Multisport, możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwoju zawodowego. godziny pracy: 7- 15

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: na początek oferujemy umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę, wykształcenie min. zawodowe, doświadczenia w pracy o podobnym charakterze, umiejętności czytania dokumentacji technicznej, podstawowej wiedzy w zakresie budowy elementów maszyn, umiejętności posługiwania się prostymi przyrządami pomiarowymi, rzetelnego wykonywania powierzonych zadań.

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY KRZYSZTOF MALESZKA

Adres: SPÓŁDZIELCZA 8B, 11-001 Dywity, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -