Mechanik maszyn przemysłowych

Łódź
Oferta opublikowana01.05.2024
Branżainżynieria

Opis ogłoszenia

Opis firmy
Kwalifikacje
Oferta
Opis stanowiska
Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.
Aktualnie, dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik maszyn przemysłowych.
Lokalizacja: Łódź.
Zakres obowiązków:
  • dokonywanie bieżących napraw oraz konserwacji urządzeń,
  • współpraca z serwisantami producentów maszyn i zakładami mechanicznymi.
Wymagania:
  • znajomość obsługi frezarki, tokarki, szlifierki,
  • wykształcenie o specjalności mechanik lub pokrewne,
  • mile widziane: prawo jazdy,
  • motywacja do pracy i rozwoju zawodowego
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • praca na dwie zmiany 6-14, 14-22,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji.