Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: JANA WĄSACZA 19, 35-330 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: według zawodu Osoby chętne proszone są o zgłoszenie na spotkanie z pracodawcą : AMAZONKA CENTRUM REHABILITACJI I LECZENIA OBRZĘKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. JANA WĄSACZA 19, w czwartek 23.05.2024. godz. 17.30 do 19,30 Następne spotkanie 05.06.2024r. godz. 17.30 do 19.30. Proszę zabrac ze sobą CV.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: +PREMIA

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: Masażysta

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Osoby chętne proszone są o zgłoszenie na spotkanie z pracodawcą : AMAZONKA CENTRUM REHABILITACJI I LECZENIA OBRZĘKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. JANA WĄSACZA 19, w czwartek 23.05.2024. godz. 17.30 do 19,30 Następne spotkanie 05.06.2024r. godz. 17.30 do 19.30. Proszę zabrać ze sobą CV.

Pracodawca

Nazwa: AMAZONKA CENTRUM REHABILITACJI I LECZENIA OBRZĘKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: JANA WĄSACZA 19, 35-330 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV Osoby chętne proszone są o zgłoszenie na spotkanie z pracodawcą : AMAZONKA CENTRUM REHABILITACJI I LECZENIA OBRZĘKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. JANA WĄSACZA 19, w czwartek 23.05.2024. godz. 17.30 do 19,30 Następne spotkanie 05.06.2024r. godz. 17.30 do 19.30. Proszę zabrac ze sobą CV.