Manager kontroli jakości, Rotterdam

Rzeszów
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży usługowej prowadzimy rekrutację na stanowisko Managera kontroli jakości.
Praca w Rotterdamie.

Zakres obowiązków:

Zapewnienie, że polityka jakości, QMS i cele jakościowe są wdrażane i przestrzegane;
Zapewnienie, że system zarządzania jakością jest wdrożony i przestrzegany;
Monitorowanie pracy zespołów ds. jakości i inspektorów jakości, aktualizacja i raportowanie postępów w zakresie jakości;
Odpowiedzialność za aktualizację i monitorowanie wszystkich baz danych związanych z jakością, dokumentację końcową oraz tworzenie statystyk spotkań i ocenę postępów;
Zapewnienie opracowania zatwierdzonych planów kontroli i testów (ITP) przed rozpoczęciem każdego zadania.

Oczekiwania:

Ponad 5 lat doświadczenia jako kierownik ds. kontroli jakości w zakresie instalacji elektrycznych i przyrządowych dla przemysłu naftowego i gazowego;
Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
Biegła obsługa pakietu Microsoft Office. Znajomość innych pakietów komputerowych (np. MS Project, Outlook itp.);
Doświadczenie w zarządzaniu i obsłudze MS, QCP, ITP, NCR, RFI, TQ, PL, TBT, MoM oraz doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi archiwami elektronicznymi i papierowymi;
Doskonałe umiejętności komunikacyjne umożliwiające współpracę ze współpracownikami, klientem i przełożonym;
Doskonałe umiejętności organizacyjne w zakresie organizacji zespołu, planowania działań oraz doświadczenie w końcowym przekazywaniu dokumentacji.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie uop;
Premie uznaniowe, zależne od wyników;
Pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla branży PETRO&GAS&OIL;
Możliwość zbudowania własnego zespołu;
Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW, możliwość odbywania szkoleń;
Zakwaterowanie i transport.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).