Praca Magazynier

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 2900 - 4300 zł / miesiąc

Magazynier

Miejsce pracy: Płock
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier w hurtowni elektrycznej.
Praca w Płocku.

Opis stanowiska:
Prace magazynowe
Bieżąca obsługa klientów ,
Przyjmowanie dostaw,
Rozlokowywanie oraz identyfikacja towaru,
Wystawianie dokumentów handlowych,
Przygotowanie towaru do wydania z magazynu

Wymagania:

• Umiejętność obsługi komputera,
• Uczciwość, zaangażowanie i chęci do pracy.

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy w branży elektrycznej, elektrotechnicznej lub oświetleniowej,
• Prawo jazdy kat. B
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, z dopiskiem "sprzedawca / magazynier ".
Zastrzegamy, że będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Doradztwo Personalne SET Wiesław Ejdys z siedzibą w Płocku, ul. Małachowskiego 6. Dane będą przetwarzane w celach rekrutacji na wybrane stanowisko.