Oferta opublikowana09.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojsławska 278, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć logopedycznych z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami. 1/4 etatu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.25

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne do zawodu nauczyciela - Studia podyplomowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: studia logopedyczne (mgr lub podyplomowe) + przygotowanie pedagogiczne.

Pracodawca

Nazwa: Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mielcu

Adres: Wojsławska 278, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszonę są o składanie CV w wersji papierowej w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Wojsławska 278, księgowość pokój nr 2 lub przesłanie na adres: Aplikuj albo o kontakt telefoniczny: 17-5837417