Oferta opublikowana13.02.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: M. Kopernika 4c, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Nauka języka angielskiego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 50 do 100 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w wymiarze od 4 do 20 godzin tygodniowo. Mile widziane osoby studiujące. Pracodawca zapewnia szkolenie. Miejsce pracy: ul. Kopernika 4C, Zielona 72/1. Kontakt tel: 609 109 928 - Jankowski Robert lub mailowy - Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: Cool School Agnieszka Jankowska

Adres: Wikielec 23n, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv