Lektor Języka Angielskiego

Jasło
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

Lektor języka angielskiego
Praca w szkole językowej w Jaśle

Jeśli:
● kochasz języki obce i czujesz, że od bycia native dzieli Cię tylko urodzenie się w Londynie,
● Twój angielski jest minimum na poziomie B2 potwierdzonym certyfikatem,
● ciekawi Cię praca z ludźmi, a w szczególności z dziećmi i wykorzystywanie nowych metod oraz technologii w nauczaniu języka,
● chcesz uczyć dzieci efektywną metodą, dzięki której na zajęcia przygotowujesz się w mgnieniu oka, bo masz gotowy scenariusz lekcji i przeszkolenie,
● to be or not to be nie jest dla Ciebie tylko cytatem;-),
● masz umiejętności interpersonalne – lubisz pracę z ludźmi i dostarcza Ci ona pokłady energii,
● potrafisz motywować swoich słuchaczy i siebie,
● rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,
● dbasz o swoje zdrowie i poziom energii,
● bierzesz pełną odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie zawsze polegać,
● jesteś komunikatywny i potrafisz bardzo sprawnie posługiwać się poprawną polszczyzną (zarówno w mowie, jak i w piśmie),
● konstruktywną krytykę odbierasz z wdzięcznością, bo wiesz, że to przejaw życzliwości innych osób,
● bardzo dobrze odnajdujesz się w świecie języków obcych,
…to być może jesteś osobą, której szukamy!

Jesteśmy szkołą językową dla dzieci, która rozwija się w szybkim tempie i potrzebujemy osoby, która będzie uczyła naszych kursantów języka angielskiego poprzez nowoczesną metodę Leo English.
Kilka słów o nas
Leonardo School w Jaśle powstała dlatego, że wierzymy, że tylko najwyższa jakość nauczania ma sens. Naszym celem jest skutecznie uczyć dzieci. ️️
Towarzyszymy naszym kursantom od najmłodszych lat i uczymy ich nie tylko języków obcych, ale przede wszystkim:
- wiary we własne umiejętności
- pewności siebie
- umiejętności ekspresji
- odwagi do wyrażania siebie
- budowania relacji z rówieśnikami

Realizujemy naszą misję już od 2017 roku, kiedy założyliśmy szkołę. W tym momencie mamy około 300 kursantów, a zajęcia są realizowane w grupach do 8 osób.
Na co dzień Leonardo School oferuje kursy 3 metodami Leo English dla dzieci, Direct Method Teens dla młodzieży oraz Leo Maniak, czyli program uczący jak się uczyć. Dzieci kochają zajęcia w Leonardo School, ponieważ towarzyszy im robot-tutor Emys oraz cała masa pomocy dydaktycznych, które wspierają lektorów w procesie uczenia.
Naszą misją jest dostarczać najwyższą jakość nauczania i odbudowywać radość z uczenia się języków obcych u dzieci. Robimy to za pomocą nowoczesnych metod, bezpiecznej technologii i szczyptą dobrej energii!
Szkoła powstała na zasadzie franczyzy, dzięki czemu posiadamy procedury, które sprawią, że Twoja praca będzie przewidywalna, a swoją kreatywność wykorzystasz do ambitnych celów.
Co będziesz robić w pracy jako lektor angielskiego dla dzieci Leo English? ️
Przede wszystkim będziesz bardzo intensywnie uczyć się prowadzenia zajęć metodą i od razu wykorzystywać tę wiedzę w praktyce, zdobywając doświadczenie w pracy w szkole językowej.
Będziesz pracował w zespole lektorów, dumnie wspieranych przez osoby pracujące w sekretariacie. Przeszkolimy Cię z metody Leo English i naszego systemu do zarządzania pracą.

Twoje zadania na stanowisku lektora Leo English:
● Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży,
● bieżące monitorowanie postępów w nauce dzieci,
● korzystanie z innowacyjnych pomocy dydaktycznych takich jak robot-tutor Emys, mówiący robot TING, aplikacja mobilna, karty obrazkowe do nauki i wiele więcej.
● współtworzenie wydarzeń w szkole takich jak lekcje pokazowe, dni otwarte,
● raportowanie postępów w nauce kursantów,
● rozmowy z dziećmi i ich rodzicami,
● najpierw nauka naszych procedur i metody, następnie wykorzystywanie ich przy prowadzeniu kursów.
Wymagania, czyli czego oczekujemy?
● Dobrą znajomość angielskiego z certyfikatem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
● naturalnych predyspozycji i cech osobowości potrzebnych do takiej pracy (opisaliśmy je na początku ogłoszenia),
● doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną),
● zapraszamy również studentów studiów językowych lub osoby po studiach kierunkowych,
● gotowość do bardzo intensywnej nauki i nabywania nowych umiejętności,
● ambicji, aby pogłębiać wiedzę i wyprzedzać konkurencję wdrażając nowe metody nauki,
● mile widziane doświadczenie w pracy związanej z dydaktyką.
Dodatkowo bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” Leonardo School , dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem stanowiska i zastanów się, czy do nas pasujesz.

Co oferujemy
● rozwój umiejętności językowych, lektorskich
● stałą pomoc metodyczną - trudny uczeń, mało czasu - damy sobie radę z każdą sytuacją!
● pracę w zespole cechującym się uśmiechem, energią życiową i optymizmem wyczuwalnym na kilometr :-)
● forma zatrudnienia: umowa zlecenie,
● elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku, w godz. 15:00-19:00
● nie pracujemy w weekendy z wyjątkiem: 2 razy do roku dni otwarte mogą się wydarzyć w weekend,
● możliwości rozwoju
● chcesz czuć się ważnym Członkiem zespołu i mieć wpływ na rozwój firmy. Ważne są dla nas relacje w firmie. Wspieramy się wzajemnie.

Chcesz aplikować?
Wyślij nam swoje CV