Kucharz, Szef Zmiany z doświadczeniem

Mińsk Mazowiecki
Oferta opublikowana04.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Hotel, Restauracja, Catering tuż pod Warszawą

Zatrudnimy Kucharza Szefa Zmiany, Kucharza produkcyjnego w jednym z podwarszawskich Hoteli.

Proponowana stawka godzinowa to 28-30 zł na rękę

Opis stanowiska:

odpowiedzialność za utrzymanie produkcji i obsługi gastronomicznej

dbałość o szczegóły i estetykę serwowanych dań,

optymalizacja Food Cost’u, kontrola opłacalności produkcji, koordynowanie i nadzór nad całością pracy kuchni

kreacja menu z uwzględnieniem sezonowości i trendów kulinarnych zarządzanie personelem kuchni przestrzeganie norm, procedur i metod pracy w kuchni w zakresie Sanepidu, BHP, p-poż., HACCP

tworzenie ofert gastronomicznych dla osób indywidualnych i grupowych,

systemowe tworzenie produktu cateringowego wraz z rozwiązaniami logistycznymi

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe, minimum średnie

minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku szefa zmiany lub kucharza.

aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

wiedza z zakresu HACCP

kreatywność i samodzielność

dobra organizacja pracy

Oferujemy:

przyjazną atmosferę pracy,

atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania nowego doświadczenia

pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na pośrednictwem lento lub bezpośrednio na adres mailowy.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"