Kucharz/Kucharka śniadaniowy

Gdańsk
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka
Bistro Oliwa - w związku z otwarciem nowego konceptu gastronomicznego w ramach grupy kapitałowej Moderna Holding, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

KUCHARKA / KUCHARZ ŚNIADANIOWY

Miejsce pracy: GDAŃSK OLIWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Samodzielne przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni
  • Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • Bieżący nadzór nad stanami magazynowymi
  • Praca zgodnie z zasadami HACCP
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i chęć do pracy
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę, kontrakt B2B lub umowa zlecenie
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Zniżki pracownicze
Aplikacje prosimy kierować na Aplikuj .
Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".