KUCHARZ

Jarosławiec
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków: przyrządzanie potraw (posiłki w formie bufetu) przygotowywanie składników do potraw proponowanie i wprowadzanie nowych dań Wymagania: wykształcenie w zawodzie kucharz doświadczenie min. 2 lata aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych dyspozycyjność kreatywność umiejętność pracy w zespole samodzielność w działaniu Zalety podjęcia pracy w naszym Resorcie: praca zmianowa atrakcyjne zarobki z możliwością awansu praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju Zapewniamy możliwość zakwaterowania na preferencyjnych warunkach

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pracodawca

Nazwa: PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK

Adres: Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.