Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 88-410 Biskupin 6, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zarządzanie pracami i pracownikami, tworzenie menu, przygotowywanie dań, dbanie o odpowiednia estetykę prac , utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca na dwie zmiany w godzinach: 7-15 15-23

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 01.05.2025

Wymagania konieczne

Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚCI KUCHARSKIE , warsztaty: kuchnia orientalna, kucharz

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 3

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane wszystkie powyższe. [Umiejętność 1] : kuchnia zagraniczna 3 miesiące doświadczenia zawodowego w kuchni.

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Adres: 88-410 Biskupin 6, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.