Księgowa/-y

Gdańsk
Oferta opublikowana13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość
Zakres obowiązków:
• wystawianie faktur sprzedaży,
• księgowanie dokumentów (faktury, wyciągi bankowe),
• uzgadnianie kont księgowych i potwierdzenia rozrachunków,
• współpraca przy raportowaniu (VAT, CIT, GUS, NBP),
• uczestnictwo w pracach związanych z zamknięciem miesiąca i roku.
Nasze wymagania:
• minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość obsługi MS Office na poziomie dobrym (w tym Excela),
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• odpowiedzialność i dokładność w realizacji zadań,
• umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
• umowę o pracę,
• program wdrożenia do organizacji i szkolenia niezbędne do samodzielnego wykonywania pracy.
Benefity:
• dofinansowanie do zajęć sportowych,
• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
• ubezpieczenie na życie,
• ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,
• system płatnych poleceń pracowniczych,

HR TREE MARZENA MILER-KOSEWSKA został wpisany pod numerem 23343 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia

https://kosewska.traffit.com/public/an/e7384528c57f0f4dd547733b345f 137861... 379