KSIĘGOWA/KSIĘGOWY DS. SPRZEDAŻY E-COMMERCE

Piła
Oferta opublikowana29.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jana Styki 12, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości związanej z transakcjami e-commerce. Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz raportów finansowych. Monitorowanie i analiza rachunków praz rozliczeń z kontrahentami. Współpraca z zespołem ds. sprzedaży w celu zapewnienia poprawności dokumentacji. Kontrola poprawności faktur i zgodność z obowiązującymi przepisami. Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 1 m-c, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. 08:00 - 16:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4242 zł brutto miesięcznie, zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i umiejętności osoby.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie branżowe, średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, min. 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale księgowości, znajomość przepisów podatkowych dotyczących sprzedaży e-commerce, mile widziana znajomość programu Comarch Optima lub Comarch XL, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, dokładność, skrupulatność oraz odpowiedzialność.

Pracodawca

Nazwa: SUN BABY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Jana Styki 12, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na e-mail Aplikuj