Księgowa/Księgowy

Pruszcz Gdański
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Księgowa / Księgowy.
Praca stacjonarna, w godź 8:00 - 16:00 w biurze w Pruszczu Gdańskim.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pełna obsługa księgowa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością z branży budowlanej,
- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
- wprowadzanie dokumentów do płatności,
- nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych, kontrola formalno-prawna, rachunkowa i merytoryczna,
- nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i innych),
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, , banki, audytorzy),
- przygotowanie zestawień, analiz, raportów i sprawozdań na potrzeby Zarządu.

NASZE WYMAGANIA:

- wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
- doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku Głównej Księgowej / Głównego Księgowego,
- doświadczenie i wiedza w zakresie sporządzania deklaracji: CIT, VAT oraz sprawozdań do GUS.

TO OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia
- otwartość na pomysły i inicjatywy pracowników,
- miła atmosfera pracy