Księgowa do pełnej księgowości

Gdańsk
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość
Poszukujemy do pracy osoby:
Księgowa do prowadzenia Pełnych Ksiąg

Wymagania:
Znajomość zasad prowadzenia Pełnej Księgowości.
Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT.
Wykształcenie minimum średnie o kierunku np.: rachunkowość, ekonomia, finanse.
Doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku: Księgowa.

Dodatkowe atuty:
Umiejętność przygotowania zeznania CIT-8, sprawozdania finansowego.
Umiejętność prowadzenia ewidencji środków trwałych.
Znajomość zasad rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS-em.
Znajomość zasad i przepisów z zakresu Ubezpieczeń Społecznych, Kadr i Płac.
Doświadczenie w biurze rachunkowym.
Znajomość Programu SYMFONIA FK / KPRBC Chudzikiewicz, Płatnik, BCEDEK.
Znajomość obsługi platformy TAXXO.

Obowiązki:
Prowadzenie księgowości klientów zgodnie z przepisami i procedurami firmy.
Kalkulacja podatków, sporządzanie deklaracji, informacji podatkowych VAT, CIT.
Obsługa przydzielonych klientów firmy oraz kontaktowanie się z organami podatkowymi.
Dbanie o wysoki poziom realizacji usług.
Przestrzeganie obowiązujących zasad z zakresu jakości obsługi klientów.

Oferujemy:
Stabilna praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Narzędzia do pracy w odpowiednim środowisku, wśród ludzi ceniących sobie pozytywną i miłą atmosferę pracy.
Możliwość uczestniczenia w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu księgowości.
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów i zaangażowania.
Umowę o pracę.
Uczestnictwo w Grupowym Ubezpieczeniu na Życie.
Uczestnictwo w Programie MultiSport.
Lokalizacja biura z dogodnym dojazdem.

Prosimy o przesyłanie CV na e-maila: Aplikuj