KOSMETYCZKA

Poznań
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: stylizacja paznokci, przedłużania paznokci żelem, manicure, pedicure. Praca w godz. pomiędzy 9-18

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący, ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: certyfikat - stylizacja paznokci metodą żelową, doświadczenie - 2 lata, choroby paznokci i przeciwwskazania do wykonywania manicure- szkolenie, CERTYFIKAT Z ZAKRESU PODSTAW PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI ŻELEM

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -