Koordynator robót elektrycznych i teletechnicznych

Warszawa
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Firma VM Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko - Koordynator robót elektrycznych i teletechnicznych.

Zadania:
- koordynacja i nadzorowanie bieżących inwestycji,
- kontakty z inwestorami i podwykonawcami,
- dbanie o terminowość i jakość realizacji kontraktów,
- optymalizacje projektowe,
- uczestnictwo w wizjach lokalnych, odbiorach częściowych i końcowych,
- analiza i realizacja zamówień materiałowych,
- współpraca z pozostałymi branżami w celu realizacji inwestycji.

Wymagania:
- punktualność,
- dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word,
- dobra organizacja pracy, systematyczność,
- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i inicjatywa w działaniu,
- mile widziana znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość programów - CAD,
- prawo jazdy kategorii "B",
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
- stałe godziny pracy,
- pakiet Multisport,
- dużą samodzielność planowania pracy,
- otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości,
- elastyczność współpracy - umowa o pracę lub kontrakt B2B.

Zapraszamy do kontaktu.