KOORDYNATOR PROCESÓW LOGISTYKI, ZAKUPÓW I PRODUKCJI

Białystok
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: 1.Wdrażanie nowych procesów związanych z przepływem towarów, magazynowaniem, transportem; współpraca i utrzymywanie kontaktu z firmami transportowymi i brokerami; 2.Kształtowanie i realizacja krótko- i długoterminowej strategii w podległych obszarach: kontrola jakości, przepływ towarów, magazyn, transport; 3.Zarządzanie procesami logistycznymi i magazynowymi, ujednolicenie oraz optymalizacja procesów; 4.Wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę, m.in. oprogramowania; 5.Optymalizacja procesów logistycznych; realizacja zakupów w oparciu o strategię zakupową; przygotowywanie raportów z bieżących działań; współpraca z dostawcami w celu zapewnienia ciągłego wzrostu jakości i terminowości dostaw; 6.Organizacja transportu; zamawianie towaru; przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących efektywności łańcucha dostaw; sprawdzanie poprawności faktur; 7.Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesach operacyjnych i obszarze magazynowym; 8.Nadzór i koordynacja zespołu w związku z działaniami podejmowanymi w ramach konkretnych projektów 9.Nadzór nad terminowością i prawidłowością prac podejmowanych w ramach danego projektu; znajomość bieżących działań podejmowanych przez zespół w związku z realizacją projektów; 10.Komunikacja i przekazywanie informacji oraz dokumentów związanych z towarem do działu księgowego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 943,72 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie policealne, mile widziane kierunki z zakresu logistyki; - doświadczenie w pracy w dziale logistyki lub zakupów-mile widziane;

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie