Koordynator pracowników z językiem hiszpańskim

Krosno
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Koordynator pracowników z biegłym hiszpańskim

Obowiązki:

Udział w szkoleniach BHP oraz szkoleniach stanowiskowych jako tłumacz, aby zapewnić płynną komunikację między instruktorem a uczestnikami

Prowadzenie selekcji i rekrutacji kandydatów

Aktywne pozyskiwanie kandydatów hiszpańskojęzycznych

Wsparcie przy administracyjnym procesie zatrudniania

Przygotowanie i składanie dokumentów wymaganych do legalizacji pobytu

Wymagania:

Biegła znajomość języka hiszpańskiego

Prawo jazdy kat.B

Wysokie umiejętności komunikacyjne

Zdolności organizacyjne

Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej

Oferujemy:

Umowę o pracę

Możliwość rozwoju zawodowego

Pracę od pon. - pt.

System pracy 2-zmianowy

Premię uznaniową, premię rekrutacyjną

Dużą swobodę przy realizacji zadań

Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Dofinansowanie do pakietu Multisport

Przyjazne środowisko pracy oparte na wzajemnym wsparciu i profesjonalizmie

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami